SEO HİZMETİ

Seo - Web sitesi optimizasyonu

Giderek artan sayısıyla web sitelerinin bulunabilirliği her geçen gün zorlaşmaktadır. Bu web sitelerin arasında en iyi tasarıma sahip site bile kolayca kaybolabilmektedir. Arama motoru optimizasyon çalışmaları web sitenizin sesinin daha çok çıkmasına yardımcı olur.

Arama motorlarında arama yapan kişilerin ?'ü ilk 3 sayfada aradığını bulur ve daha ileriye gitmez, bu kanıtlanmış bir istatistiktir.

Nasıl Çalışıyor ?
Mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için bizim kendi geliştirdiğimiz tekniklerimiz var. Bu teknikler kesinlikle yasal olmayan yollardan başkalarının hakkını yemekten geçmez. Bizim asıl yaptığımız sorunlardan arındırmak, hatasız ve eksiksiz bir web sayfası yaratmaktan geçer. Çalışmalarımız uzun vadelidir, ilk aylarda başarının hızla gelmesi ileride sitenin kaçınılmaz düşüşü demektir. Buna inanmayın, arama motorları milyonlarca site içinden yapılan hataları tek tek yakalayıp bunlara gerekli işlemleri yapmaktadır. Bu tip durumlarda siteniz veri tabanından silinmeye kadar gidip, ismini bile değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Biz google web yöneticileri tarafından kullanılan beyaz yöntemleri kullanırız. Arama motorlarında başarı için aylarca uğraş gerekebilir.

İNTERNET SİTESİ
(Trafik Kaynakları)

Data1 Web Tasarım İstanbul

 
Direk Trafik (5%)
 
 
Arama Motorları (89%)
 
 
E-Mailing (6%)
 

Bizim danışmanlığını verdiğimiz firmaların arasına katıldığınızda, doğru kelimelere yönelme, kusursuz adwords kullanımı, sitede kullanılan başlık ve metaların uyumu, doğru tablolama, imaj ve video'ların gerektiği şekilde tag'lenmesi, sitenizin gerekli rehberler kaydı ve yüksek kalitede dizin linklerin izin verilen biçimde verilmesiyle sitenizin rakipleriniz arasında hak edilen bir yere geldiğine sizde şahit olabilirsiniz.

Bunların yanı sıra e-mail marketing konusunda firmamız tasarım ve şablon çalışmaları yapmakta bunları peryodik zamanlarda izinli mail listenize gönderimini yaptırmaktadır. Bunun sitenize katkılarını günlük/haftalık/aylık ve yıllık raporlarla tarafınıza iletmekteyiz.